Ungari meelitab e-rahvaloendusele erootilise reklaamiga

Oktoobris Ungaris algaval rahvaloendusel püütakse inimesi meelitada loendusküsimustikku interneti teel täitma erootilise alatooniga reklaami abil, vahendab Reuters.

Kolmapäeval sotsiaalvõrgustikesse paisatud videos tuleb rahvaloendajale ust avama punases aluspesus noor naine, piits üle õla. Mõistnud, et saabus ebasobival hetkel, pakub rahvaloendaja neiule võimalust osaleda rahvaloendusel interneti teel. Ungari statistikud põhjendavad julget reklaamikeelt vajadusega jõuda noore sihtgrupini.

Reklaam:

Ungaris toimub rahvaloendus oktoobrikuus, esimest korda saab loendusküsimustikku täita ka veebi teel. Lisaks küsitlevad elanikke enam kui 37 000 rahvaloendajat.

Eestis toimub rahvaloendus tänavu 31. detsembrist järgmise aasta 31. märtsini. Esimese kuu jooksul saab vastata küsimustikule internetis. Neid, kes seda ei tee, külastavad perioodil 16. veebruar – 31. märts 2012 rahvaloendajad.

Augustis toimunud Faktum & Ariko uuring näitas, et kaks kolmandikku Eesti elanikest eelistab rahvaloendusel osaleda interneti teel.

One response to “Ungari meelitab e-rahvaloendusele erootilise reklaamiga

  1. Rahvaloendusele mõeldes meenub lapsepõlves nähtud multifilm: “Kitsetall, kes luges kümneni”.
    Tegemist oli tubli kitsetallega, kes tahtis teisi loomi üle lugeda. Teised loomad aga said selle peale kurjaks ja hakkasid kitsetalle taga ajama. Joostes jõudis kitsetall laevani, millele mahtus vaid 10 looma. Nüüd oli kitsetalle loendamis-oskusest kasu ja loom moraal oli see, et ülelugemist ei maksa peljata.
    Võibolla annaks selle multifilmi idee baasil kokku monteerida ühe humoorika sotsiaalreklaami, mis aitaks rahvaloendusega seoses tekkivaid võimalikke pingeid mingil määral vähendada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s